ланцюжок для кулонів або просто так
сплюснута 2.5 мм ширина
на карабіні
позолота 24 карати 5 мікронів
колір 2С, індійське, як і канадське золото
загальна довжина 56 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Індія |
| Вид виробу | Ланцюжок |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал виготовлення виробу | Бижутерный сплав |
| Покриття | Золото |
| Замок | Карабін |
| Довжина | 56 мм |
| Ширина | 2.5 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Золотистий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 460 ₴





