
Ланцюжок для кулонів 55 см. подвійна спіраль. позолота 24 карати Індія
499 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 308-07-29
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ланцюжок для кулонів або просто так
подвійна спіраль 4 мм ширина
на карабіні
позолота 24 карати 5 мікронів
колір 2С, індійське, як і канадське золото
загальна довжина 55 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Індія |
| Матеріал виготовлення виробу | Бижутерный сплав |
| Покриття | Золото |
| Замок | Карабін |
| Довжина | 55 мм |
| Ширина | 4 мм |
| Товщина | 4 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Золотистий |
| Вид виробу | Ланцюжок |
| Стать | Унісекс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴



