Літня етно сукня туніка Індія
із зовнішньою кишенею
бавовна
довжина 100 см
у грудях 96 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Індія |
| Вид виробу | Сарафан |
| Обхват грудей | 96 см |
| Обхват талії | 96 см |
| Обхват стегон | 125 см |
| Колір | Фіолетовий |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Бавовна |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XL |
| Фасон рукава | Без рукава |
| Довжина | 100 см |
| Основні атрибути | |
| Стиль | Casual |
| Фасон вирізу горловини | V-подібним |
| Наявність корсету | False |
| Довжина сукні | До середини стегна |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Шлейф | False |
Інформація для замовлення
- Ціна: 460 ₴



