майка футболка без рукавів Chaitanya
розмір 38
довжина 63 см
об'єм у грудях 89 см
приталений об'єм 74 см
рекомендоване окреме ручне прання в прохолодній воді
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Індія |
| Вид виробу | Футболка |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 38 |
| Обхват грудей | 89 см |
| Обхват талії | 74 см |
| Обхват стегон | 89 см |
| Колір | Помаранчевий |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Бавовна |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Довжина | 63 см |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Стиль | Етнічний |
| Фасон вирізу горловини | U-подібний |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Силует | Приталений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴




