майка футболка без рукавів Chaitanya
розмір 36
довжина 63 см
об'єм у грудях 84 см
приталений об'єм 72 см
рекомендоване окреме ручне прання в прохолодній воді
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Індія |
| Вид виробу | Футболка |
| Обхват грудей | 84 см |
| Обхват талії | 72 см |
| Обхват стегон | 84 см |
| Колір | Помаранчевий |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | Бавовна |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Фасон рукава | Без рукава |
| Довжина | 63 см |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Стиль | Етнічний |
| Фасон вирізу горловини | U-подібний |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Силует | Приталений |
| Розмір жіночого одягу | 36 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴




