Довга чоловіча курта (сорочка)
розмір 38 індія
у плечах 42 см
об'єм у грудях 104 см
довжина рукавів 58 см
вся довжина 97 см
2 бічні + нагрудна кишеня
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Індія |
| Обхват грудей | 104 см |
| Колір | Чорний |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | Бавовна |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сорочкового коміра | Комір-стійка |
| Ширина плечей | 42 см |
| Тип крою | Вільна |
| Вид виробу | Сорочка |
| Довжина рукава | Довгий |
| Обхват шиї | 38 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 820 ₴




