-10%

Чоловіча футболка з довгими рукавами. Хануман. Індія плечі 44 см
629 ₴
566,10 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 308-07-29
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
принт Хануман
футболка з довгими рукавами
плечі 44 см
рукав 60 см
об'єм у грудях 96 см
довжина 67 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Індія |
| Вид виробу | Футболка |
| Обхват грудей | 96 см |
| Колір | Різні кольори |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | Бавовна |
| Оздоблення та прикраси | Друкований малюнок |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | L |
| Довжина рукава | Довгий |
| Фасон рукава | Довгий |
| Фасон вирізу горловини | Овальний |
| Візерунки і принти | Етнічні принти |
| Довжина від горловини до низу вироби | 67 см |
| Довжина рукава вироби | 60 см |
| Силует | Прилеглий |
| Модель | Лонгслив |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль | Етнічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 566,10 ₴


