
Miso Туніка мережива + майка. Індія розмір 8
460 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 308-07-29
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
+ Туніка мережива віскоза
у плечах 32 см
рукав 47 см
об'єм у грудях 74 см
довжина 77 см
+ чорна майка бавовна
Індія
розмір 8
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Miso |
| Країна виробник | Індія |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 36 |
| Обхват грудей | 74 см |
| Вид виробу | Туніка |
| Колір | Чорний |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Віскоза |
| Фасон вирізу горловини | U-подібний |
| Фасон рукава | Три чверті |
| Стиль | Романтичний |
| Оздоблення та прикраси | Мережива |
| Довжина від горловини до низу вироба | 77 см |
| Довжина рукава вироба | 47 см |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність корсету | Немає |
| Довжина сукні | До середини стегна |
| Довжина рукава | Три чверті |
| Шлейф | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 460 ₴


