принт із короткими рукавами
у плечах 33
об'єм у грудях 78 см
довжина 56 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Індія |
| Стать | Жіноча |
| Вид виробу | Футболка |
| Тип тканини | Бавовна |
| Візерунки і принти | Етнічні принти |
| Стан | Новий |
| Обхват грудей | 82 см |
| Фасон рукава | Короткий |
| Фасон вирізу горловини | U-подібний |
| Довжина рукава | Короткий |
| Довжина від горловини до низу вироби | 57 см |
| Довжина рукава вироби | 17 см |
| Силует | Прилеглий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель | Футболка |
| Сезон | Літо |
| Малюнки і написи | З малюнками |
| Стиль | Етнічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 549 ₴





