коротка індійська чоловіча сорочка
з грубої бавовни
у плечах 44 см
об'єм у грудях 100 см
довжина рукавів 56 см
вся довжина 69 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Індія |
| Тип тканини | Бавовна |
| Колір | Помаранчевий |
| Вид виробу | Сорочка |
| Стан | Новий |
| Обхват грудей | 100 см |
| Основні | |
| Візерунки і принти | Смужка |
| Тип сорочкового коміра | Комір-стійка |
| Довжина від горловини до низу вироби | 69 см |
| Ширина плечей | 44 см |
| Тип крою | Вільна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 598 ₴




