-10%

Довга чоловіча курта (сорочка) жовтогаряча розмір 38 індія трайбл
830 ₴
747 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 308-07-29
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Довга чоловіча курта (сорочка)
розмір 38 індія
у плечах 42 см
об'єм у грудях 108 см
довжина рукавів 56 см
вся довжина 99 см
2 бічні + нагрудна кишеня
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Індія |
| Обхват грудей | 108 см |
| Колір | Помаранчевий |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Бавовна |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сорочкового коміра | Комір-стійка |
| Ширина плечей | 42 см |
| Тип крою | Вільна |
| Вид виробу | Сорочка |
| Довжина рукава | Довгий |
| Обхват шиї | 38 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 747 ₴



